FirstClass 12 print
2015-05-14 18:02


Atsikratyk nenaudingų rūpesčių, sutelk dėmesį į tikslus

Dažnai labiausiai vertinga informacija organizacijoje yra vedančiųjjų darbuotojų galvose. Šis galingas "intelektinis turtas" praktiškai išlieka nepanaudotas, jei organizacija neturi veiksmingo būdo šią žinių bazę kaupti ir pasidalinti ja visos įmonės mastu.

OpenText FirstClass® padeda įmonėms sukurti saugią socialinio tinklo aplinką. Su FirstClass® darbuotojai gali tiesiogiai bendrauti savo įmonės tinkle, tuo pačiu kurdami istorinę organizacijos žinių bazę. Idėjos, nuomonės, patirtis - tai turinys, kuris gali būti lengvai prieinamas visiems pagal teises, bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Tai bendruomeninių tinklų, bendradarbiavimo tiek realiuoju laiku tiek asinchroniškai, nauja era.

Bendruomenės socialinio tinklo FirstClass® privalumai:
 • įgalina komandas efektyviai dirbti kartu;
 • padeda aiškiai nustatyti ekspertus ir išteklius;
 • leidžia nuolat fiksuoti ir remtis savo organizacijos darbais;
 • paruoštas naudoti, lengvai plečiamas ir saugus sprendimas.
  


FirstClass 12 apjungia modernaus interneto socialines priemones į saugų organizacijos tinklą:
 • Asmens darbo laukas. Iš darbo lauko lengvai prieinama prie naudotojo prisistatymo ir būklės žinutės. Darbo lauke yra: sąrašas "Mano žmonės" su jų būkle, tinklaraščio indikatoriais; bendruomenių, kurioms priklauso naudotojas, ikonos; sąrašas kvietimų į bendruomenes, kurių naudotojas dar nepatvirtino; sąrašas "Mano stebimi" įrašai. Taip pat čia rodomas socialinio tinklo Pulsas - pranešimai apie naudotojų būklių pasikeitimus ir jų tinklaraščių papildymus.
 • Bendruomenės. Sukuria erdvę išskaidytos komandos apsijungimui, tiek organizacijos viduje tiek ir už jos ribų. Ši virtuali erdvė skirta  grupei žmonių dirbti kartu, elektroniniu būdu keistis mintimis, nuomonėmis ir informacija per diskusijų, dokumentų ir Wiki sritis.
 • Prisistatymai. Kiekvienam naudotojui automatiškai generuojamas išsamus prisistatymas (profile). Naudotojas gali redaguoti savo prisistatymą, įkelti nuotrauką, atnaujinti savo būklę, peržiūrėti kitų žmonių prisistatymus.
 • Tinklaraščiai. Kiekvienas naudotojas turi asmeninį tinklaraštį (blog), kuris skelbiamas kartu su jo prisistatymu. Naudotojai gali kurti, redaguoti, naikinti savo tinklaraščio įrašus, taip pat peržiūrėti ir komentuoti kitų žmonių tinklaraščius. Tinklaraščiai leidžia turinį patogiai išsiųsti norimu adresu el. paštu.
 • Pulsas (mikrožinutės). Kiekvienas naudotojas gali parašyti savo stovį, kuris iškart palenka į mikrožinučių lauką - Pulse. Taip pat į Pulsą automatiškai sukuriamii pranešimai apie naujus įrašus naudotojų tinklaračiuose. Naudotojai gali kurti, redaguoti, naikinti savo žinučių įrašus, taip pat peržiūrėti ir komentuoti kitų.
 • Vikiai skatina bendro turinio kūrimą ir naudotojų turimos informacijos perdavimą Bendruomenei. Bendruomenės Vikių skyrelyje naudotojui pateikiamas patogus, su daug visiems pažįstamų funkcijų teksto redaktorius, veikiantis WYSIWYG (What You See Is What You Get - ką matai tą ir gauni) principu. Naudotojai gali redaguoti, komentuoti, peržiūrėti ankstesnes vikio versijas, persiųsti el. paštu, pažymėti gaires.
 • Dokumentai. Padėk kitiems reikalingą informaciją į socialinę erdvę! Dokumentų skyrelis - tai vieta naudotojams kartu dirbti su dokumentų turiniu. Naudotojai gali komentuoti, peržiūrėti istoriją ir užsisakyti pranešimus, kai dokumentai pakeičiami ar atnaujinami. WebDAV URL protokolo dėka, naudotojai gali redaguoti dokumentus neparsisiuntę į savo kompiuterį.
 • Paieška. Suraskite žmones ir turinį norimam kontekste. Skubi paieška pateikia įrašus, žmones ir bendruomenes, susijusius su paieška, ir rezultatus rodo reitinguotai pagal atitikimą. Užtikrinama, kad naudotojas randa rezultatus tik iš tų bendruomenių, kurias jis turi teisę matyti. Realaus laiko indeksavimas atliekamas pagal visus socialinio tinklo duomenis bei daugelio bendrų tipų failų turinį.
 • Mobilioji prieiga. Palaikomos Android, iOS (Apple iPhone, iPad) Windows 8 mobiliųjų įrenginių platformos, jiems sukurtos specialios aplikacijos. Kitų mobilių įrenginių naudotojai informaciją gali pasiekti standartinėmis išmaniųjų telefonų naršyklėmis, kurios taip pat atpažįstamos sistemos, ir turinys pateikiamas mobilioje svetainės sąsajoje.

Video pristatymai apie FirstClass 12:
OTSW praktinis panaudojimas:


 
Jūsų komentaras: